Aktuality a oznamy » Šport » JUNIORSKÝ BASKETBAL: L. Mikuláš – Humenné 52:66 « späť

JUNIORSKÝ BASKETBAL: L. Mikuláš – Humenné 52:66

dátum aktualizácie: 21.01.2023 | počet zobrazení: 2 955

Juniorskí basketbalisti 1. BK Humenné cestovali v zápase 1. ligy Silver (sk. Východ) na Liptov. Chceli u „bryndziarov“ vyhrať, stalo sa a domov sa vracali spokojní.

Liptovský Mikuláš – 1.BK Humenné 52:66 (19:35)
Štvrtiny: 4:24, 15:11, 11:18, 22:13
Najlepší strelci za L. Mikuláš: Kubány 24, Repa 11
Strelci za Humenné: Pankovčin 20, Balogáč 13, Zeleňak 10, Karoľ 6, Tokár 8, M. Vaceľ 4, Cigánik 2, Wagner 2, Soták 1

Humenčania vstúpili do zápasu odhodlane s cieľom odčiniť domáce prehry v ostatnom dvojzápase. Liptákov prekvapili zónovou obranou a v I. štvrtine ich k ničomu nepustili. V II. štvrtine domáci zabrali v obrane a Humenčania im svojimi nepremenenými pokusmi na jednoduché koše a stratami lôpt pomohli sa pred prestávkou psychicky zdvihnúť. Do II. polčasu nastupovali Humenčania s ambíciou zvýšiť bodový rozdiel, aby mohli dostať hernú príležitosť všetci hráči aj z lavičky. Tretiu štvrtinu naši basketbalisti jasne vyhrali, keď Liptákov donútili celoplošnou zónovou obranou vytvoriť viacero chýb pri prechode do útoku. Posledná 10-minútovka sa niesla v nervóznom tempe na oboch stranách, viacero nepresností striedajúcich Humenčanov ju zdramatizovalo, ale výhru si už ujsť nenechali.

Jozef Babjak
1. BK Humenné

Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove
« » Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove
Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove Juniori 1. BK Humenné vyhrali na Liptove

Počet návštev od 18.09.2011: 7560476