Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   Marec   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

meniny má Fridrich


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu

Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu

Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom, ktorá zastrešuje onkologických pacientov po liečbe, každoročne usporadúva Valné zhromaždenie. Na toto stretnutie v pondelok 24. februára prijal pozvanie aj primátor mesta Miloš Meričko.


Hodnotiaca porada za uplynulý rok mala zároveň aj prívlastok volebná. Každé dva roky sa totiž volia členovia výboru a prezident tejto spoločnosti. V rámci zhromaždenia sa zbilancovalo hospodárenie za vlaňajšok, predstavil sa aktuálny plán práce a taktiež rozpočet. Okrem toho sa prítomní jednohlasne zhodli pri voľbe deviatich členov výboru na najbližšie dva roky. Opätovne, už po šiesty raz, bola do funkcie prezidentky Spoločnosti klinickej onkológie zvolená Dana Salanciová.


Všetkých prítomných pozdravil primátor mesta Humenné Miloš Meričko, ktorý ocenil a vyzdvihol aktívnu prácu združenia a zároveň aj spoluprácu s mestom.


Prezidentka Dana Salanciová v závere odovzdala primátorovi mesta vankúšik z dielne šikovných členiek Spoločnosti klinickej onkológie. Ako dodala, bol darovaný od srdca k srdcu.
O kultúrny program a dobrú náladu sa postarala spevácka skupina Zornica, nechýbali ani tradičné fašiangové šišky a pečené pirohy.

« späť

Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu
« predchádzajúci Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu Spoločnosť klinickej onkológie v Humennom: Od srdca k srdcu
aktualizácia: 25.02.2020 | počet zobrazení: 3109

Počet návštev od 18.09.2011: 3627057
Počet návštev dnes: 347
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie