Primátorka mesta

PhDr. Jana Vaľová


Najčítanejšie
  1. Aktuality a oznamy (800885×)
  2. Kúpalisko (428047×)
  3. XVI. Reprezentačný ples mesta Humenné (410015×)
  4. Občan (397812×)
  5. Zimný štadión (303709×)
  6. Úradné oznamy (252991×)
  7. Mestský úrad (243788×)
  8. Voľné pracovné miesta (209394×)
  9. Šport (206776×)
  10. Kultúra, šport, voľný čas (203848×)

Kalendár
  «   Október   »  
  «   2017   »  
Po Ut St ©t Pi So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

meniny má Alojzia


Počasie
Pondelok 23.10.2017
aktuálne o 08:01
Hmla alebo nízka oblačnosť
teplota 11°C
predpoveď na zajtra
Prevažne zamračené, občasný dážď
cez deň 11°C / v noci 8°C

Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Slávnostne sme vyhodnotili športovú olympiádu žiakov pri príležitosti 700. výročia mesta Humenné

Slávnostne sme vyhodnotili športovú olympiádu žiakov pri príležitosti 700. výročia mesta Humenné

Mesto Humenné v spolupráci s Centrom voľného času Dúha (CVČ) pripravilo pre materské a základné školy športovú olympiádu pri príležitosti 700. výročia prvej písomnej zmienky o meste. Súťažilo sa v rôznych disciplínach.


V stredu 13. septembra sa približne 500 detí zapojilo do športovej olympiády. Súťažili škôlkari aj žiaci základných škôl. A my Vám prinášame vyhodnotenie tejto olympiády. Ceny víťazom odovzdal viceprimátor Andrej Semanco.


Basketbal chlapci ZŠ:
1.miesto: ZŠ Jána Švermu
2.miesto: ZŠ Dargovských hrdinov
3.miesto: ZŠ Hrnčiarska


Futbal chlapci ZŠ:
1.miesto: ZŠ Hrnčiarska
2.miesto: ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou
3.miesto: ZŠ Pugačevova


Vybíjaná dievčat ZŠ:
1.miesto: ZŠ s MŠ Koškovce
2.miesto: ZŠ Dargovských hrdinov
3.miesto: ZŠ Jána Švermu


Florbal dievčat ZŠ:
1.miesto: ZŠ s MŠ Koškovce
2.miesto: ZŠ Košarovce
3.miesto: ZŠ Ohradzany


Viacboj pre MŠ
disciplína – skok z miesta dievčatá MŠ
1.miesto: Lattová Tamara Lea – MŠ Tyršova
2.miesto: Karin Petijová – MŠ Mierová
3.miesto: Mitalčáková Sofia – MŠ Mierová


skok z miesta chlapci MŠ
1.miesto: Jurašek Dominik – MŠ Osloboditeľov
2.miesto: Varga Adam – MŠ Dargovských hrdinov
3.miesto: Andiľ Michal – MŠ Tyršova


disciplína – hod loptou dievčatá MŠ
1.miesto: Kopčáková Kristína – MŠ Tyršová
2.miesto: Bajcurová Kristína Anna – MŠ Osloboditeľov
3.miesto: Lattová Tamara Lea – MŠ Tyršova


hod loptou chlapci MŠ
1.miesto: Čabák Daniel – MŠ Dargovských hrdinov
2.miesto: Varga Peter – MŠ Osloboditeľov
3.miesto: Jurašek Dominik – MŠ Osloboditeľov


disciplína – člnkový beh dievčatá MŠ
1.miesto: Surničinová Hana – MŠ Mierová
2.miesto: Kováčová Chiara – MŠ Osloboditeľov
3.miesto: Petijová Karin – MŠ Mierová


člnkový beh chlapci MŠ
1.miesto: Jakubov Andrej – MŠ Dargovských hrdinov
2.miesto: Andiľ Michal – MŠ Tyršova
3.miesto: Varga Adam – MŠ Dargovských hrdinov


VOLLEY BEACH
1.miesto: Jana Dančová , Oleg Blicha – 26 bodov
2.miesto: Martina Capová, Štefan Krajník – 24
3.miesto: Lucia Pindrochová, Kamil Holinka – 22
4.miesto: Jana Blichová, Filip Marton – 14 

  • Katka Pisáková, Tomáš Coma – 14


5.miesto: Tatiana Chromá, Roman Kačur – 12
6.miesto: Barbora Karoľová, Patrik Bobaľa – 8 

  • Miriam Pindruchová, Samuel Hudák – 8

Atletika pre ZŠ
Beh na 60 m chlapci:
1.miesto: Dráb Daniel – ZŠ Darg.hrdinov – 7,85
2.miesto: Zlacký Filip – ZŠ sv. Cyrila a Metoda – 8,02
3.miesto: Telepun Alex – ZŠ Darg.hrdinov – 8,05


Beh na 60 m dievčatá:
1.miesto: Kaslová Ema – ZŠ Darg.hrdinov – 8,59
2.miesto: Čajbiková Sarah – ZŠ Jána Švermu – 9,12
3.miesto: Basošová Diana – ZŠ Darg.hrdinov – 9,17


Skok do diaľky chlapci:
1.miesto: Telepun Alex – ZŠ Darg.hrdinov – 510cm
2.miesto: Bačovčin Jakub – ZŠ sv. Cyrila a Metoda – 473cm
3.miesto: Bačišin Ján – ZŠ sv. Cyrila a Metoda – 460cm


Skok do diaľky dievčatá:
1.miesto: Basošová Diana – ZŠ Darg.hrdinov – 416cm
2.miesto: Kopačová Jana – ZŠ Darg.hrdinov – 384cm
3.miesto: Giertlová Viktória – ZŠ Darg.hrdinov – 335cm


Beh na 1000m chlapci:
1.miesto: Barančík Kristián – ZŠ Jána Švermu – 3:10,9
2.miesto: Kičina Adam – ZŠ sv.Cyrila a Metoda – 3:14,0
3.miesto: Kaššai Artur – ZŠ Kudlovská – 3:16,2


Beh na 800 m dievčatá:
1.miesto: Borščová Ema – ZŠ Kudlovská – 2:51,9
2.miesto: Bobaľová Natália – ZŠ Hrnčiarska – 2:55,9
3.miesto: Sivčová Kristína – ZŠ Darg.hrdinov – 2:56,8

« späť

« predchádzajúci
aktualizácia: 22.09.2017 | počet zobrazení: 1145

Počet návštev od 18.09.2011: 1981334
Počet návštev dnes: 591