« späť
Aktuality a oznamy » Pugačevkári zavinšovali primátorke a milo ju prekvapili aj žiaci ZŠ Dargovských hrdinov

Pugačevkári zavinšovali primátorke a milo ju prekvapili aj žiaci ZŠ Dargovských hrdinov

V stredu 20. decembra navštívili žiaci ZŠ Pugačevova primátorku Janu Vaľovú na Mestskom úrade v Humennom. A neprišli naprázdno. Pri príležitosti 700. výročia prvej písomnej zmienky o našom meste vytvorili žiaci 2. stupňa nádherný obraz, ktorý pani primátorke venovali. Primátorku milo prekvapili žiaci ZŠ Dargovských hrdinov, ktorí sa cestou z vystúpenia rozhodli prísť zavinšovať aj pani primátorke na mestský úrad.


Krátke vinše od žiakov ZŠ Pugačevova

Spolu so žiakmi prišla aj pani riaditeľka Pavlína Kurucová spolu so svojou zástupkyňou pre prvý stupeň. Primátorka Jana Vaľová sa milej návšteve veľmi potešila a poďakovala za darček. Zároveň ocenila, že si deti pripravili krátke vinše. S pozdravom pre pani primátorku sa žiaci za celú školu poďakovali humenskej radnici za spoluprácu v roku 2017 a zaželali všetko dobré do nového roka 2018.


Nečakané, ale o to milšie prekvapenie zo ZŠ Dargovských hrdinov

Cestou z ich vlastného vystúpenia späť do školy sa žiaci ZŠ Dargovských hrdinov pod vedením pani učiteľky Jany Horvátovej rozhodli, že prekvapia pani primátorku a spríjemnia jej deň a aj nadchádzajúce sviatky vianočnou piesňou, pri ktorej sa sprevádzali hudobnými nástrojmi. Zaslúžená odmena ich určite neminie. Žiaci oboch základných škôl priniesli na úrad tú pravú vianočnú atmosféru.

Autor: Mgr. Michaela Dochánová

« späť

Základná škola Pugačevova Základná škola Pugačevova
« predchádzajúci Základná škola Pugačevova
aktualizácia: 20.12.2017 | počet zobrazení: 12698

Počet návštev od 18.09.2011: 4569146
Počet návštev dnes: 313
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie