Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoKalendár
  «   Júl   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

meniny má Miloslav


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Primátorka slávnostne ocenila futbalovú U-15 postupujúcu do I. ligy

Primátorka slávnostne ocenila futbalovú U-15 postupujúcu do I. ligy

Futbal je najpopulárnejšou hrou sveta a sprevádza každého z nás takmer po celý život. Od útleho detstva chlapcov a dievčat je lopta súčasťou ich hier, a keď sa pretaví do obľúbeného športu, často aj profesionálneho, je to o to krajšie. Aj Humenné je mestom, pre ktoré je šport dôležitý, fungujú u nás rôzne úspešné športové kluby a futbalový klub Humenné patrí k jedným z nich. Práve starších žiakov kategórie U-15 oceňovala primátorka mesta v utorok 8. augusta za ich postup do I. ligy.


Starší žiaci U-15 obsadili v tabuľke II. ligy skupiny B prvé miesto, čím si vybojovali miestenku do I. ligy. Ďakovným listom mesta Humenné preto ocenila primátorka Jana Vaľová nielen futbalistov, ale aj trénerov za to, že v uplynulom období dosiahli významné úspechy, vzorne reprezentovali naše mesto a propagovali šport medzi Humenčanmi.


Mesto Humenné vyjadrilo svoje poďakovanie za úspechy vo futbalových súťažiach trénerovi Martinovi Polákovi a pánovi Dušanovi Horodníkovi zodpovednému za organizačné záležitosti mužstva, ale aj trénerom ostatných kategórií, Jánovi Opielovi, Alexandrovi Bochynovi, Vladimírovi Voroňákovi, Vladimírovi Mandulovi a Jaroslavovi Varcholovi. Primátorka vyjadrila svoje poďakovanie za úspechy vo futbalových súťažiach aj jednotlivým hráčom skupiny U-15, ktorí toto slávnostné prijatie potvrdili svojim podpisom do Pamätnej knihy mesta, a to kapitán mužstva Timotej Kačur, Jakub Bačovčin, Eduard Baránek, Dávid Bobela, Branislav gajdoš, Samuel Harvan, Maroš Harvila, Adam Kičina, Martin Kočan, Samuel Lopanič, Oliver Lukacko, Patrik Macko, Ján Šepeľa, Rastislav Šepeľa, Šimon Šnúrik, Samuel Šuľák, Tomáš Turčík, Ondrej Vasilco, Markus Volovský.


K prítomným hráčom, trénerom i rodičom, ktorí prišli podporiť malých futbalistov, sa prihovorila primátorka Jana Vaľová, ktorá v prvom rade vyzdvihla úspechy žiakov a poďakovala všetkým, ktorí majú zásluhu na ich postupe. Zároveň dodala, že aj vďaka podpore humenskej radnice, ktorá pravidelne prispieva na šport dotáciami sa pomohlo dobrej veci a naši žiaci sa vrátili tam, kam výkonnostne patria, a to do najvyššej súťaže. V pripravenom kultúrnom programe vystúpili speváčky Via arto v doprovode gitary.


Autor: Mgr. Michaela Dochánová

« späť

« predchádzajúci
aktualizácia: 09.08.2017 | počet zobrazení: 15135

Počet návštev od 18.09.2011: 3121133
Počet návštev dnes: 1306
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie