« späť
Aktuality a oznamy » Oslavovali sme Medzinárodný deň žien v DC na Laboreckej a Štefánikovej ulici

Oslavovali sme Medzinárodný deň žien v DC na Laboreckej a Štefánikovej ulici

Každoročne v marci si pripomíname oslavou všetky ženy na svete a nebolo tomu inak ani 11. a 12. marca, keď sme zavítali do Denného centra na Laboreckej a Štefánikovej ulici.


Pre dámy tu bol popoludní pripravený kultúrny program, v rámci ktorého vystúpila ženská spevácka skupina Ľelija a deti zo ZŠ Hrnčiarska a ZŠ Jána Švermu. Okrem toho sa všetkým prihovoril primátor mesta Humenné Miloš Meričko, ktorý prišiel v spoločnosti vedúceho Odboru sociálneho a bytového, Ladislava Bogdana a viceprimátorky Márie Cehelskej. Všetci úprimne zablahoželali našim ženám k ich krásnemu sviatku a nezabudli pripomenúť, že ženy sú veľmi dôležitou súčasťou našich životov, či už sú dcéry, matky, babky, tety, sestry všetky sú dôležité, pretože prinášajú láskavé slovo, nehu a radosť. Každá z dám tak bola obdarovaná kvetom a malou pozornosťou na pamiatku ich sviatku.


S oslavou MDŽ budeme pokračovať aj v ďalších denných centrách na Duchnovičovej a Družstevnej ulici.


Text a foto: Mgr. Michaela Dochánová

« späť

« predchádzajúci
aktualizácia: 13.03.2019 | počet zobrazení: 4484

Počet návštev od 18.09.2011: 4569174
Počet návštev dnes: 341
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie