« späť
Aktuality a oznamy » Nepretržitá 12-hodinová prevádzka

Nepretržitá 12-hodinová prevádzka

Výdatná snehová nádielka na východnom Slovensku z pondelka (25.1.) zasiahla aj Humenné a vystavila do pohotovosti Technické služby mesta.


Údržba cestných komunikácií a chodníkov sa začala v pondelok ráno od štvrtej hodiny a nepretržite v 12-hodinových denných a nočných zmenách pokračuje. V teréne sú 3 posypové autá, 4 traktory a 1 odhŕňač. Najnáročnejšie práce sa vyskytli v lokalitách Poľana a Kudlovce. Okrem kopcovitého terénu sú problémom aj nezaparkované autá pred domovou výstavbou.


Od pondelka rána do stredy (25.-27.1.) obeda použili pracovníci Technických služieb dovedna 82 ton technickej posypovej soli a 64 ton kamennej drvi.


Snehová nádielka vplývala negatívne na zjazdnosť ciest a schodnosť chodníkov, nevydržali ani stromy. Za tri dni váha snehu spôsobila v meste vyvrátenie 9 stromov. Popri tom museli byť na mnohých miestach odstránené aj polámané konáre.


Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Ťažký sneh zlomil aj strom v parku pri kaštieli Ťažký sneh zlomil aj strom v parku pri kaštieli
aktualizácia: 27.01.2021 | počet zobrazení: 792

Počet návštev od 18.09.2011: 4569008
Počet návštev dnes: 175
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie