Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » ŠPORTOVÝ Deň detí « späť

ŠPORTOVÝ Deň detí

dátum aktualizácie: 10.06.2024 | počet zobrazení: 2 621

Prečítať nahlas

Komunitné centrum Humenné v spolupráci s terénnymi sociálnymi pracovníkmi zorganizovalo na začiatku júna (5.6.) pri príležitosti Medzinárodného dňa detí športovo-kultúrne podujatie aj so sladkými odmenami. Pre najmenších boli pripravené rôzne súťaže, oddychové popoludnie plné smiechu a zábavy. Na programe boli štyri disciplíny: hod kruhom na tyč, skok cez švihadlo, beh s vajíčkom na lyžičke a kop na bránku. Niektoré z nich si dokonca skúsili aj mamičky. Deň detí splnil svoj cieľ: venovali sme ho aktivitám s deťmi. Je potrebné myslieť na ich dobro a dopriať im radosť a zábavu.

Alena Andrášiková
odborný manažér KC

MDD si poriadne užili aj v MŠ Dargovských hrdinov
Učiteľky si pre škôlkarov v prvú júnovú stredu dopoludnia (5.6.) pripravili Bambiniádu – veselú detskú olympiádu. Po zapálení olympijského ohňa, zložení olympijského sľubu sa za zvuku olympijskej hymny vydali na pochod športovcov. Hneď potom už súťažili v piatich zábavno-športových disciplínach a po splnení všetkých získal každý športovec zlatú medailu. Popoludní sme si na školskom dvore urobili pizzový a zmrzlinový piknik a veselo sme sa zabávali na diskotéke s Elsou a Super Mariom. Nechýbalo ani maľovanie na tvár. Želáme všetkým deťom šťastný úsmev a život plný hier a radostí.

Mária Sninčáková
riaditeľka MŠ Dargovských hrdinov

Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov
« » Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov
Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v komunitnom centre Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov Deň detí v MŠ Dargovských hrdinov

Upútavky

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika


Počet návštev od 18.09.2011: 8692485
Počet návštev dnes: 7236