Aktuality a oznamy » Kultúra a spoločnosť » KORČULIARSKE VYUČOVANIE sa chýli k záveru « späť

KORČULIARSKE VYUČOVANIE sa chýli k záveru

dátum aktualizácie: 17.03.2023 | počet zobrazení: 1 189

Prečítať nahlas

Zábavno-výukový kurz korčuľovania je v školskom roku 2022/2023 v ponuke pre materské školy i prvý stupeň základných škôl mesta Humenné. Samospráva zabezpečila všetko potrebné (ľadová plocha, podľa záujmu doprava autobusom), HK Humenské Levy poskytuje na požičanie korčule a prilby, vyškolených trénerov, aby sa predškoláci alebo mladí školáci zbavili strachu či ostychu a pohyb na korčuliach sa pre nich stal radosťou i samozrejmosťou.

Korčuliarske vyučovanie sa pomaly chýli k záveru. V utorok (14.3.) si užilo poslednú hodinu na ľade 23 predškolákov MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská. Súčasťou rozlúčky bol aj olympijský oheň, diplomy a sladké medaily. Odmena sa ušla aj trénerom.

Aktuálne absolvujú kurz deti z MŠ Družstevná a štvrtáci ZŠ Dargovských hrdinov. Nálada bola výborná, športová súčasť vyučovania má len pozitívnu odozvu. Osobne sa o tom presvedčil aj primátor mesta Miloš Meričko. Školákov na ľade navštívil a doniesol im aj zopár sladkostí na doplnenie energie.

Marián Škuba
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Štvrtáci ZŠ Darg. hrdinov
« » Štvrtáci ZŠ Darg. hrdinov
Štvrtáci ZŠ Darg. hrdinov Štvrtáci ZŠ Darg. hrdinov Štvrtáci ZŠ Darg. hrdinov Štvrtáci ZŠ Darg. hrdinov Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská Korčuliarsky kurz... MŠ Štefánikova a MŠ Kudlovská

Upútavky

Voľby 2022

Voľby 2022 viac

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ

Záznamy HNTV z rokovaní MsZ viac

Mobilná aplikácia mesta Humenné

Mobilná aplikácia mesta Humenné viac

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE

Parkovné aj prostredníctvom APLIKÁCIE viac

POMÔŽME UKRAJINE

POMÔŽME UKRAJINE viac

Odkaz pre humenskú radnicu

Odkaz pre humenskú radnicu viac

Miestne dane a poplatky

Miestne dane a poplatky viac

UMR Humenné

UMR Humenné viac

Register dotácií schválených komisiami MsZ

Register dotácií schválených komisiami MsZ viac

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY

PORADOVNÍK ŽIADATEĽOV O ZABEZPEČENIE POSKYTOVANIA SOCIÁLNEJ SLUŽBY viac

Poradovník prideľovania bytov

Poradovník prideľovania bytov viac

Ministerstvo školstva

Ministerstvo školstva viac

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom

Rekonštrukcia multifunkčného športového areálu na Laboreckej 1893/66 v Humennom viac

Mesto Humenné

Kontakt:

Kukorelliho 1501/34
066 28   Humenné
Slovenská republika

e-mail: msu@humenne.sk

Počet návštev od 18.09.2011: 5043046
Počet návštev dnes: 1132