Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoAnketa

Chceli by ste vo svojom mobile BEZPLATNÚ APLIKÁCIU, pomocou ktorej možno okamžite získať správy a informácie o aktivitách, či napríklad rôznych športových a kultúrnych podujatiach v našom meste? K ovládaniu a administrácii tejto aplikácie netreba žiadny manuál a funguje rovnako pre telefóny so systémom Android aj ios/Apple. Aplikácia je určená pre vekové skupiny od detí až po seniorov.
Hlasovať možno vždy iba 1× denne z jednej IP adresy.
(anketa zverejnená: 30.10.2019)

áno (34,82%)
 
nie (31,57%)
 
mňa to nezaujíma (33,61%)
 
Celkový počet hlasov: 1327

Kalendár
  «   November   »  
  «   2019   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

meniny má Klaudia
Deň boja za slobodu a demokraciu


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Jubilant Jozef Valkučák

Jubilant Jozef Valkučák

Celý svoj život zasvätil futbalu. Futbal má rad, futbal ho baví. S futbalom začínal v obci Maľcov, okres Bardejov. Ako 17-ročný hrával piatu ligu O rok už hrával II. slovenskú ligu v Bardejove. Tu spolu hrával s takými hráčmi ako Bartolomej Majerník, Jozef Bubenko, Pavol Suško a iní. Na základnú vojenskú službu odchádza do druholigovej VTJ Sereď. Bola tam výborná partia mladých futbalistov. Tesne pred skončením vojenskej služby odchádza do prvoligovej Dukly Banská Bystrica, kde bol trénerom pán Dragúň. Na ihrisku spolu hrával s Paľom Diňom, Jánom Kocianom a ďalšími. Veľmi pekné spomienky má na hráčov českých mužstiev ako na Chovanca, Grigu, Kubíka, Bielika, Knoflička, Milana Luhového a ďalších. V Dukle Banská Bystrica pôsobí päť rokov odkiaľ odchádza do Humenného, ktoré postúpilo do najvyššej Slovenskej súťaži. S Humenným vyhral Slovenský pohár. V európskej súťaži PVP Humenné vyradilo mužstvo AEK Atény. Ďalšou futbalovou zastávkou bol Tatran Prešov, kde hrával spolu Stanom Vargom, Vladom Kožuchom, či brankárom Mirom Semanom. Na sklonku svojej futbalovej kariéry niekoľko rokov legionárčil v Nemecku, Fínsku a Rakúsku, kde pôsobil aj ako hrajúci tréner. Nezabudol ani na zadné dierka a urobil si najvyššiu trénerskú kvalifikáciu PRO EURO. Spolu s Ondrejom Dudom trénoval druholigový klub Humenného. Ponuku trénovať dostal aj so Slovenského futbalového zväzu, kde spolu so Stanom Moravcom trénoval aj Slovensku reprezentáciu do 20 rokov. V lete minulého roku dostal od funkcionárov FK Humenné trénovať mužstvo dospelých, ktorú prijal a s mužstvom postúpil do IV. ligy. V klube sa venuje aj výchove mladým futbalistom. V minulých dňoch sa Jozef Valkučák dožil 50 rokov svojho života. Preto dvíhame času a oslávencovi prajeme všetko najlepšie, zdravie, rodinnú pohodu, aby sa mu darilo v trénerskej práci a vo výchove mladých futbalistov. Živio!


Autor: Pavel Andraščík

« späť

aktualizácia: 16.07.2016 | počet zobrazení: 12964

Počet návštev od 18.09.2011: 2794133
Počet návštev dnes: 95
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie