Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   Máj   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

meniny má Servác


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Humenskí hokejisti si to rozdajú s futbalistami. V ktorom stánku sa podarí ochutnať najviac punču, aby sa rozžiarili detské očká?

Humenskí hokejisti si to rozdajú s futbalistami. V ktorom stánku sa podarí ochutnať najviac punču, aby sa rozžiarili detské očká?

Fontána lásky na Námestí slobody v Humennom bude v nedeľu 17. decembra od 15.30 hod. dejiskom veľkého športového súboja, ktorý v histórii Humenného nemá obdobu! Naši úspešní hokejisti MHK si v ňom zmerajú svoje sily s futbalistami FK Humenné. Oba športové kolektívy sú aj vďaka podpore a starostlivosti zo strany súčasného vedenia mesta nielen vo veľmi dobrej finančnej kondícii a bez dlhov, ale vezú sa aj na víťaznej vlne, keď futbalisti zvíťazili v 14, resp. hokejisti v trinástich zápasoch za sebou. Svoju výbornú formu budú chcieť potvrdiť aj pri neľútostnom súboji v primátorskom charitatívnom punči. Futbalisti a hokejisti budú mať vyhradené dva predajné stánky s punčom. Komu sa podarí načapovať najviac litrov a vyzbiera najviac peňazí na dobročinné účely, stane sa víťazom.


Primátorka si želá remízu, z ktorej budú mať najväčšiu radosť obdarovaní
Primátorka mesta Jana Vaľová, ktorá je zároveň aj prezidentkou futbalového klubu FK Humenné hovorí, že predaj charitatívneho punču počas adventného obdobia pred Vianocami sa stal v našom meste už veľmi peknou tradíciou, do ktorej sa každý rok zapája čoraz viac obyvateľov a návštevníkov mesta.


„Vianoce sú najkrajším obdobím v roku a ľudia majú vtedy k sebe najbližšie. Aj preto pozývam každého, kto má rád atmosféru Vianoc, aby prišiel k Fontáne lásky a pomohol dobrej veci. Teší ma, že sa nám podarilo zrealizovať premiéru charitatívneho punču, ktorý budú Humenčanom čapovať naši úspešní futbalisti a hokejisti. Som rada, že sa v posledné roky obom športom v meste tak darí, a verím, že ich hráčom sa podarí od spokojných Humenčanov získať čo najviac peňazí na dobročinné účely. Hoci mám najradšej víťazstvá, dúfam, že sa v súboji „kopačiek a korčulí“ zrodí remíza, vďaka ktorej zvíťazia všetci tí, medzi ktorých rozdelíme výťažok primátorského punču,“ uviedla.


Hokejový obranca Ficko chce aj pri podávaní punču podať čo najlepší výkon
Na súboj so svojimi kamarátmi v kopačkách sa teší aj hokejový obranca Richard Ficko. Ten už teraz prízvukuje, že rovnako ako na zimnom štadióne, sa aj pri podávaní punču v nedeľu pri Fontáne lásky bude snažiť podať čo najlepší výkon.


„Pozývam všetkých našich fanúšikov, aby sa na nás prišli pozrieť a podporili všetkých tých, ktorí vo svojom živote z rôznych príčin nemajú toľko šťastia. Ďakujem pani primátorke, že sa rozhodla zorganizovať takýto netradičný zápas a vedeniu nášho klubu na čele s pánom Šmidom, že na to hneď pristúpilo. Aj my hokejisti, no aj naši kamaráti futbalisti budeme chcieť každému ukázať, kto je v Humennom najlepší. Nechám to už na návštevníkoch charitatívneho punču, od koho im bude najviac chutiť. Verím, že pri platení dobrovoľného príspevku za načapovanie punču nechajú v pokladničkách aspoň tak vysokú nádielku ako si z nášho zimného štadióna odnášajú hráči súpera,“ usmial sa R. Ficko.  

« späť

aktualizácia: 15.12.2017 | počet zobrazení: 4037

Počet návštev od 18.09.2011: 3789389
Počet návštev dnes: 660
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie