« späť
Aktuality a oznamy » Humenné sa zapojilo do súťaže o ihrisko ŽIHADIELKO aj v roku 2020

Humenné sa zapojilo do súťaže o ihrisko ŽIHADIELKO aj v roku 2020

Od pondelka 13. januára do 29. februára 2020, máte možnosť sa zapojiť posledný krát do súťaže o výstavbu detského ihriska ŽIHADIELKO.


V rokoch 2016 až 2019 bolo postavených 40 ihrísk Žihadielok v celkovej hodnote takmer 3 500 00­0 €. Aktuálne o súťaž prejavilo záujem 93 z celkovo 179 oslovených miest/mestských častí/obcí. Cieľom projektu je zrealizovať v období roku 2020 celkom 10 detských ihrísk v 10 mestách na Slovensku.


Ako vyzerá ihrisko Žihadielko?
Všetky ihriská Žihadielka spája jednotný motív rozprávkovej včielky Maji, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov, veľmi dobre poznajú. Maja a jej priatelia sú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Skladbou je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov. Žihadielko so symbolom včielky Maji zaujme zaručene aj tých najmenších objaviteľov, ktorým je určená časť pri vstupe. Dopadovú plochu tvorí mäkká liata guma. Táto zóna ponúka veľa zábavy na pružinových hojdačkách, kolotoči či v domčeku určenom pre deti od 2 do 6 rokov. Samozrejmosťou je veľké pieskovisko. Práve vďaka dopadovej liatej gume sa môžu aj tí najmenší vyšantiť do sýtosti. Dominantou zóny pre deti od 6 do 12 rokov je športová zostava, ktorá nabáda odvážlivcov k množstvu lezeckých výziev. Vedľa športovej zostavy je malá dvojveža, z ktorej sa dá odbehnúť na dva rôzne typy hojdačiek umi­estnených v zadnej časti ihriska. V tejto zóne tvorí dopadovú plochu štrk. Pri vstupe je stojan na bicykle, informačná tabuľa s prevádzkovým poriadkom a poruke je aj odpadkový kôš. Pre zvýšenie bezpečnosti hrajúcich sa detí, je celé ihrisko oplotené. Dostatok lavičiek rozmi­estených v každej časti ihriska zabezpečí aspoň chvíľu oddychu pre deti a ich rodičov.  Herné prvky sú z odolných materiálov a spĺňajú prísne kvalitatívne a bezpečnostné kritériá. Je samozrejmosťou, že všetky herné prvky detského ihriska prešli certifikáciou. Hodnota jedného ihriska Žihadielka je 87.000 €.


Ako možno hlasovať?
Hlasovanie sa uskutoční od 13.01.2020 (09:00:00 hod.) do 29.02.2020 (23:59:59 hod.) vrátane, a to prostredníctvom oficiálnej webovej stránky www.zihadielko.sk 


Hlasovania sa môže zúčastniť iba fyzická osoba staršia ako 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu zúčastniť iba so súhlasom svojho zákonného zástupcu), ktorá je držiteľom telefónneho čísla mobilného operátora s pôsobnosťou na území Slovenskej republiky, a ktorá sa platne zaregistruje prostredníctvom webovej stránky. Registráciu uskutoční hlasujúci v zmysle pokynov na webovej stránke, a to buď: 

  • vyplnením a odoslaním registračného formulára, alebo prihlásením sa prostredníctvom svojho konta na sociálnej sieti FACEBOOK, pričom v obidvoch prípadoch je potrebné zaškrtnúť políčko so súhlasom s pravidlami hlasovania a so súhlasom so spracovaním osobných údajov

Pri registrácii prostredníctvom registračného formulára bude hlasujúcemu na ním uvedenú e-mailovú adresu zaslaný prihlasovací odkaz, ktorý je potrebné potvrdiť do 1 hodiny od zaslania prihlasovacieho odkazu. V obidvoch prípadoch registrácie je potrebné v zmysle pokynov na webovej stránke, zadať do vyznačeného poľa telefónne číslo mobilného operátora s pôsobnosťou na území Slovenskej republiky. Na hlasujúcim zadané telefónne číslo bude zaslaný jednorazový overovací kód, prostredníctvom ktorého sa uskutoční overenie telefónneho čísla. Až overením telefónneho čísla je registrácia jedným z uvedených spôsobov platná.


Hlasovať môže hlasujúci prostredníctvom webovej stránky a počas jedného kalendárneho dňa môže hlasujúci odovzdať maximálne 2 hlasy, a to kombináciou nasledovných dvoch spôsobov: 

  1. Jeden hlas odovzdá hlasujúci tak, že podľa inštrukcií uvedených na webovej stránke si vyberie jedno mesto z hlasovacej mapy, ktorému chce svoj hlas odovzdať, klikne na políčko „HLASUJ“. 

  1. Druhý hlas môže hlasujúci získať a odovzdať prostredníctvom zapojenia sa do online hry „Bublinková párty“ Úlohou hráča počas hry je nazbierať čo najväčší počet bodov v časovom limite 2 minúty, pričom ak hlasujúci dosiahne minimálne 200 bodov, automaticky získa bonusový hlas pre posledné mesto, za ktoré hlasoval. Hlas odovzdá kliknutím na políčko „HLASUJ“ po úspešnom odohraní hry.

Víťazné mestá budú určené na základe najvyššieho počtu získaných hlasov, v prípade rovnakého počtu hlasov rozhoduje o poradí skorší čas zaslaného posledného hlasu v prospech víťazného mesta. Priebežné výsledky hlasovania budú dostupné nepretržite na oficiálnej webovej stránke súťaže www.zihadielko.sk. Celkové výsledky hlasovania budú zverejnené najneskôr 13.03.2019 do 12.00 hod. na oficiálnej webovej stránke súťaže www.zihadielko.sk.


Viac info o pravidlách hlasovania a súťaži nájdete na https://zihadielko.lidl.sk/…a-hlasovania.

« späť

aktualizácia: 21.01.2020 | počet zobrazení: 2589

Počet návštev od 18.09.2011: 4568942
Počet návštev dnes: 109
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie