Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   Marec   »  
  «   2021   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

meniny má Alan, Alana


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Hasiči i dobrovoľníci na ľade

Hasiči i dobrovoľníci na ľade

Verejné korčuľovanie pre hasičov ako forma poďakovania za pomoc počas povodne – iniciátorom tejto myšlienky bol poslanec Mestského zastupiteľstva (MsZ) Martin Lichaman.


Na ostatnom MsZ poslanec v interpelácii požiadal samosprávu, aby zabezpečila možnosť poskytnutia ľadovej plochy na zimnom štadióne. Termín padol na sobotu 26.septembra – dve hodiny.


Verejné korčuľovanie zdarma bolo pre hasičov a ich rodinných príslušníkov z Hasičského a záchranného zboru i Záchrannej brigády v Humennom, ďalej dobrovoľných hasičov z obce Lieskovec, Kamenica nad Cirochou a Modra nad Cirochou, ktorí pomáhali pri odstraňovaní škôd po augustovej povodni v našom meste.


Niektorí prišli hneď od začiatku a strávili na ľade aj dve hodiny, ďalší ich postupne dopĺňali.


„Patrí im veľká vďaka. Osobne som prežíval túto skúsenosť, mojich rodičov zaplavilo. Chcem výnimočne pochváliť Dobrovoľný hasičský zbor z Lieskovca, v stresovej situácii boli skvelí. Takouto formou som sa im snažil na MsZ vyjadriť vďačnosť," povedal Martin Lichman.


Prítomných prišiel pozdraviť aj primátor mesta Miloš Meričko.


„Je to malé poďakovanie humenskej samosprávy za práce a pomoc, ktorú poskytli hasiči spolu s dobrovoľníkmi našim obyvateľom. Teší ma, že strávili spoločne čas s rodinou, deťmi a priateľmi pri príjemnej športovej akcii," dodal primátor mesta.


Veronika Lattová
Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

Hasiči i dobrovoľníci na ľade Hasiči i dobrovoľníci na ľade
« predchádzajúci Hasiči i dobrovoľníci na ľade Hasiči i dobrovoľníci na ľade Hasiči i dobrovoľníci na ľade Martin Lichaman a Miloš Meričko Hasiči i dobrovoľníci na ľade Hasiči i dobrovoľníci na ľade
aktualizácia: 26.09.2020 | počet zobrazení: 1606

Počet návštev od 18.09.2011: 3639811
Počet návštev dnes: 3307
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie