« späť
Aktuality a oznamy » HLASUJTE: Ktorý cyklomost sa vám páči viac?

HLASUJTE: Ktorý cyklomost sa vám páči viac?

Jedným z projektov humenskej samosprávy je výstavba cyklomosta cez Laborec. Mal by začínať pri zimnom štadióne a končiť na Valaškovciach (pri Jasenovskej ulici). Spájal by tak Sídlisko pod Sokolejom so „športovou" ulicou. Ďalšou výhodou pre Humenčanov z najmladšieho sídliska je skrátenie si cesty do práce v priemyselnom parku, bližšie bude k nákupným centrám aj na železničnú či autobusovú stanicu. Cyklomost bude slúžiť výhradne chodcom a cyklistom. Jeho výstavbou sa skĺbi ekológia a doprava.


V našom meste tak môže vyrásť unikátne cykloprepojenie – od Sninského mosta až k zimnému štadiónu – odtiaľ bude možné bicyklovať na Sídlisko pod Sokolejom alebo opačným smerom až na lokalitu Dubník.


Aktuálne máme k dispozícii vizualizácie, ako by mohol cyklomost vyzerať.


Preto, milí Humenčania, chceme vedieť aj váš názor.
Ktorá vizualizácia sa vám viac páči? A alebo B?
(stačí kliknúť na vami vybraný obrázok)
Anketa, v ktorej môžu Humenčania hlasovať, potrvá do piatka 19. júna 2020 (do 23:59 hod.).


HLASUJTE TU: https://www.humenne.sk/Anketa/


Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

HLASUJTE: Ktorý cyklomost sa vám páči viac? HLASUJTE: Ktorý cyklomost sa vám páči viac?
« predchádzajúci HLASUJTE: Ktorý cyklomost sa vám páči viac? Hlasujte: Vizualizácia cyklomosta - obr. A Hlasujte: Vizualizácia cyklomosta - obr. A Hlasujte: Vizualizácia cyklomosta - obr. B Hlasujte: Vizualizácia cyklomosta - obr. B nasledujúci »
aktualizácia: 12.06.2020 | počet zobrazení: 13036

Počet návštev od 18.09.2011: 4569105
Počet návštev dnes: 272
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie