Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš Meričko


Mobilná aplikácia Humenné

Mobilná aplikácia Humenné


Kalendár
  «   December   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

meniny má Barbora, Barbara


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » EKOLOGICKÉ VIANOCE - darujte príbeh

EKOLOGICKÉ VIANOCE - darujte príbeh

ČO?
Napíš vianočný príbeh, ktorý sa nesie v duchu ochrany životného prostredia a témy EKOLÓGIE. Fantázii sa medze nekladú. Či si v ňom hlavnú úlohu zahrajú čarovné bytosti alebo reálne postavy, či sa bude odohrávať v minulosti, v súčasnosti alebo v ďalekej budúcnosti, záleží len na tebe. Najlepšie texty potom oceníme knižnou odmenou.


PREČO?
Rozmýšľajme o vianočných sviatkoch so zreteľom na ochranu životného prostredia. Môžu byť krásne atmosferické, plné spoločných úsmevov a priateľských stretnutí aj vtedy, ak sa počas prípravy na ne budeme snažiť čo najmenej zaťažiť planétu Zem? Darujme si pod stromček príbehy, ktoré nás inšpirujú. Na oplátku mesto Humenné, jeho zástupcovia, v spolupráci s platformou Literárne večery a Kníhkupectvom Na korze venuje deťom za ich (víťazné) príbehy knižné ceny, aby v čase Vianoc čítali a prežívali zázračné chvíle na popísaných stránkach papiera.


KEDY?
Čas posielať svoje príbehy máš do 10.12.2020 do 12:00 hod.


KDE?
Svoj text pošli mailom na adresu info@knihynakorze.sk alebo dones osobne do kníhkupectva (Kníhkupectvo Na korze, OD Jednota, Námestie slobody 22/2, 06601 Humenné).


AKO?
Na konci svojho súťažného textu, poprosím, uveď meno a kontaktné údaje (telefónne číslo), aby sme ti vedeli včas oznámiť výsledky súťaže. Víťazov kontaktujeme a ak to situácia dovolí (nebude platiť zákaz kultúrnych podujatí, zákaz zhromažďovania alebo zákaz vychádzania), poprosíme ich, aby svoj text prišli prečítať do okna kníhkupectva.


KTO?
Súťaž o najkrajší vianočný príbeh z prostredia nášho mesta organizujú Literárne večery a Kníhkupectvo Na korze pod záštitou mesta Humenné.


VYHODNOTENIE
Všetky prihlásené texty vyhodnotíme a do Vianoc zverejníme výsledky na internetovej stránke kníhkupectva a na facebookovej stránke Literárnych večerov a kníhkupectva. Ak to epidemická situácia dovolí, autorov najlepších prác pozveme na spoločné stretnutie, na ktorom sa budú odovzdávať knižné ceny a čítať víťazné príbehy. Príbehy budeme zároveň postupne zverejňovať na internetovej stránke kníhkupectva.


Viac info: https://knihynakorze.sk/aktuality/457/


Tlačový referát
Mestský úrad

« späť

EKOLOGICKÉ VIANOCE - darujte príbeh EKOLOGICKÉ VIANOCE - darujte príbeh
aktualizácia: 15.11.2020 | počet zobrazení: 347

Počet návštev od 18.09.2011: 3410438
Počet návštev dnes: 944
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie