Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoKalendár
  «   Júl   »  
  «   2020   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

meniny má Patrik, Patrícia


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Deň detí s Adamom Ďuricom

Deň detí s Adamom Ďuricom

V nedeľu, 3. júna 2018, pred Domom kultúry v Humennom, čakala na najmenších veľkolepá oslava Medzinárodného dňa detí, ktorú si pre ne pripravilo Mesto Humenné v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom.


Celé horúce popoludnie patrilo na námestí iba deťom. Predviedli sa hasiči i policajti so svojou technikou. Študenti Súkromnej pedagogickej a sociálnej akadémie EBG v Humennom si pripravili pre deti interaktívne hry a súťaže pod názvom Z rozprávky do rozprávky. V rámci toho šikovné ruky študentov maľovali deťom na tvár obrázky, skákalo sa vo vreci, aj súťažilo v hode loptou, deti si mohli vymaľovať predkreslené obrázky, či odfotiť sa ako ozajstná rozprávková postavička. Potešiť prišiel aj Levík – maskot nášho mesta, s ktorým sa mohli všetci odfotiť. Okrem toho boli pre najmenších pripravené skákacie hrady, či kolotoče, na ktorých sa dosýta vybláznili. Deti potešila aj dvojica Lolo a Piškót, ktorí preniesli svojich malých divákov priamo do Safari. A odvážlivci so zatajeným dychom mohli sledovať exhibíciu Jána Kočiša, trial show majstra sveta v cyklotriale. Súťaže si pre najmenších pripravili aj naši humenskí futbalisti FK Humenné.


Vyhodnotenie súťaže Veselé lavičky
V rámci zábavného dňa venovaného deťom sme na pódiu pred MsKS vyhodnotili aj súťaž Veselé lavičky. Začiatkom tohto roka humenská radnica vyhlásila súťaž o veselých lavičkách, do ktorej sa zapojilo niekoľko základných aj umeleckých škôl. Do súťaže prihlásili žiaci neuveriteľných 153 originálnych návrhov lavičiek maľovaných rôznymi technikam. Tie najlepšie z nich odmenila primátorka mesta Jana Vaľová sladkým prekvapením. A to nie je všetko. Z množstva návrhov vybrali členovia odbornej komisie niekoľko, na ktoré bude doslova radosť sadnúť, keďže ich zrealizujú Technické služby mesta Humenné. Navyše deti si ich budú môcť samé vymaľovať.


Neber drogy, ber hudbu s Adamom Ďuricom
Podvečer už patril spevákovi Adamovi Ďuricovi a jeho koncertu, ktorý prilákal tisícky nadšených návštevníkov. Najznámejšie hity, ako „Mandolína“, či „Neľutujem“, ocenili Ďuricovi fanúšikovia neutíchajúcim potleskom.


Autor a foto: Mgr. Michaela Dochánová


https://www.facebook.com/…10817497692/

« späť

« predchádzajúci Víťazi súťaže Veselé lavičky
aktualizácia: 04.06.2018 | počet zobrazení: 7296

Počet návštev od 18.09.2011: 3125327
Počet návštev dnes: 1287
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie