« späť
Aktuality a oznamy » COVID-19: Opatrenia mesta Humenné

COVID-19: Opatrenia mesta Humenné

Tlačová správa/Humenné, 10.3.2020. Vedenie mesta s okamžitou platnosťou od dnešného dňa v súvislosti so šíriacim sa ochorením COVID-19 (koronavírus) uzatvára pre verejnosť mestskú plaváreň, zimný štadión, mestskú športovú halu, kino Fajn v Mestskom kultúrnom stredisku, Centrum voľného času Dúha až do odvolania. Zatvorená je aj Vihorlatská knižnica.


Čo sa týka športových podujatí, ktoré boli zrušené, v sobotu a nedeľu (14.- 15.3.) sa neuskutočnia v Humennom dva finálové zápasy 2. hokejovej ligy medzi naším HC 19 Humenné a Žiarom nad Hronom.


Nútenú prestávku majú aj všetky ďalšie športy – futbal, volejbal, stolný tenis, ktorým aktuálne prebieha časť sezóny.


V priestoroch mestského úradu sa tiež konala porada s riaditeľkami humenských materských škôl, kde boli prítomní oboznámení s aktuálnymi opatreniami. Na druhej strane informovali o stave detí i zamestnancov po jarných prázdninách. Vyučovanie v materských a základných školách na území mesta Humenné zatiaľ prerušené nebolo.
Viac informácií:
 https://www.humenne.sk/…itelkami-MS/


Aby sa čo najviac obmedzil pohyb obyvateľstva, odporúčame navštevovať Mestský úrad len v nevyhnutných prípadoch. Ak je to možné, požiadavky riešte telefonicky prípadne e-mailom.


Mgr. Veronika Lattová
Kancelária primátora mesta
Tlačový referát
Tel.: 057/7863 204
E-mail: veronika.lattova@humenne.sk
 www.humenne.sk

« späť

aktualizácia: 10.03.2020 | počet zobrazení: 4654

Počet návštev od 18.09.2011: 4569139
Počet návštev dnes: 306
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie