Primátor mesta

PhDr. Ing. Miloš MeričkoAnketa

Chceli by ste vo svojom mobile BEZPLATNÚ APLIKÁCIU, pomocou ktorej možno okamžite získať správy a informácie o aktivitách, či napríklad rôznych športových a kultúrnych podujatiach v našom meste? K ovládaniu a administrácii tejto aplikácie netreba žiadny manuál a funguje rovnako pre telefóny so systémom Android aj ios/Apple. Aplikácia je určená pre vekové skupiny od detí až po seniorov.
Hlasovať možno vždy iba 1× denne z jednej IP adresy.
(anketa zverejnená: 30.10.2019)

áno (35,76%)
 
nie (31,82%)
 
mňa to nezaujíma (32,42%)
 
Celkový počet hlasov: 990

Kalendár
  «   November   »  
  «   2019   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

meniny má Svätopluk


Staré stránky

Staré stránky mesta Humenné sú dostupné na adrese old.humenne.sk


« späť
Aktuality a oznamy » Aktuálne sa pracuje na oprave vstupného nádvoria MŠ Mierová

Aktuálne sa pracuje na oprave vstupného nádvoria MŠ Mierová

Materská škola Mierová v Humennom píše svoju históriu už 30 rokov. Spolu s ďalšími desiatimi humenskými škôlkami vytvára prostredie pre predprimárnu výchovu našich najmenších. Počas svojho fungovania materská škola prešla niekoľkými rekonštrukciami. Aktuálne sa opravuje nádvorie škôlky.


Začiatkom mája v areáli MŠ Mierová začali stavebné práce spoločnosťou HWG, s.r.o. z Humenného. V rámci opravy nádvoria škôlky sa odstránil jestvujúci asfalt, postupne sa zrekonštruuje dažďová kanalizácia, prečistí sa lapača tukov a dvorných vpustí. Na záver bude zrealizovaný nový asfaltový kryt. Stavebné práce musia samozrejme rešpektovať denný režim škôlkarov.


Čo sa už v škôlke opravilo?
V uplynulých rokoch humenská radnica opravila strechu na objekte predškolského zariadenia a vymenili sa aj staré okná za nové. Okrem toho sa tiež vymaľovali triedy pre škôlkarov a opravili sa kompletne všetky sociálne zariadenia.


O materskej škole Mierová
Materská škola Mierová je trojtriedna. Prízemie tvorí vstupná hala so schodiskom na poschodie, dve triedy s príslušnými priestormi, účelové priestory pre prevádzkových zamestnancov, kuchyňa s príslušnými priestormi, výdajne kuchynky a nákladný výťah. Na poschodí sa nachádza jedna trieda s príslušenstvom (šatňa, detské toalety s umyvárňou, herňa, spálňa), sklady učebných pomôcok, priestory pre personál, práčovňa, zborovňa a riaditeľňa. Poschodie má samostatný vchod.


Pre pobyt vonku slúži školský dvor, ktorý umožňuje realizovať aktivity poskytujúce priestor pre učenie sa detí. Súčasťou školského dvora je zeleň, ktorá vytvára podmienky pre zdravie podporujúcu klímu. Vybavenie školského dvora tvoria pieskoviská a detské zariadenie pre rozvoj psychomotorických kompetencií.


Autor a foto: Mgr. Michaela Dochánová

« späť

« predchádzajúci nasledujúci »
aktualizácia: 14.06.2018 | počet zobrazení: 2927

Počet návštev od 18.09.2011: 2789349
Počet návštev dnes: 110
Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie